nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Pochmurnie

1°C

Kołobrzeg

Pochmurnie

Wilgotność: 59%

Wiatr: 24.14 km/h

 • 03 Sty. 2019

  Breezy 3°C 0°C

 • 04 Sty. 2019

  Pochmurnie 6°C 0°C

A A A
Zwycięstwo w MP kolarzy KTC Kołobrzeg

W miniony weekend 23-24 czerwca 2018 roku w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie szosowym. Wzięło w nich udział ponad czterystu zawodników z całej Polski. Konkurencja i poziom zawodników jest coraz większy. Do tych zawodów nasi zawodnicy przygotowywali się cały rok pod okiem trenera Igor Muravev.


Treningi te przyniosły efekty. Nasza zawodniczka Kornelia Braun, żakini - klasa V dwukrotnie zdobyła tytuł i koszulkę Mistrza Polski.Wygrała ona zarówno jazdę indywidualną na czas przejeżdżając dystans 3 km z czasem 4.50 - średnia prędkość to 37,3 km/h oraz wyścig ze startu wspólnego który wygrała mimo iż tuż po starcie brała udział w kraksie. Udany start zaliczył Miłosz Chmielewski który zdobył III miejsce i tytuł Vice Mistrza Polski w wyścigu se startu wspólnego.


Zwycięstwo w wyścigu tuż przed metą odebrał pech naszemu zawodnikowi Oliwierowi Wrześniewskiemu, na finiszu zderzył się z innym zawodnikiem, odpięło mu się przednie koło i niestety jedyne co mógł zrobić to ratować się przed upadkiem.


W mistrzostwach Polski z KTC Kołobrzeg wystartowało 8 zawodników:

 • Kornelia Braun - żakini
 • Oliwia Sroczyńska - żakini
 • Miłosz Chmielewski - żak
 • Oskar Cejmerowski - żak
 • Damian Kubiak - młodzik
 • Oliwier Wrześniewski - młodzik
 • Zuzia Iwicka - młodzik
 • Wkiktor Malinowski - młodzik


Wszyscy pokazali się z najlepszej strony. Niektórym zabrakło trochę szczęścia, inni wrócili do domu zmotywowani do ciężkich treningów, aby za rok zdobyć tytuł i koszulkę mistrza. Jestem bardzo dumna z naszych kolarzy.


Agnieszka Braun
Przewodnicząca Szkółki Kolarskiej KTC Ziemia Kołobrzeska

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia