A A A
XX Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Sieradza karate Kyokushin

W sobotę, 09 września br. odbył się 20. Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Sieradza karate Kyokushin. Organizatorem był Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai kierowany przez shihan Roberta Wajgelta. Udział w imprezie wzięło 200 zawodników reprezentujących blisko 40 ośrodków z Rosji, Czech, Niemiec i Polski.

Zawodnicy walczyli w przepisach Kyokushin World Federation KWF i WKF World Karate Federation (karate olimpijskie). Sędzią głównym był Shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym Shihan Robert Kopciowski, a sędzią WKF był Grzegorz Powrożnik. Julia startowała w kategorii kata dziewcząt 10-11 lat. Po pierwszej turze wykonując taikioku kata sono ni, otrzymała najwyższe noty i śmiało weszła do finału (kwalifikuje się czwórka). W drugiej turze wykonała pinian sono ni.


Wykonane w finale przez Julkę kata sędziowie ocenili najwyżej, tym samym Julka zajęła pierwsze miejsce. Nie zwalniamy tempa, 30 września wojewódzka olimpiada młodzieży w Szczecinku, tam konkurencje, kata, kumite i kata synchroniczne. To jest nasz następny cel sportowy, wszyscy ostro pracujemy nad formą i techniką.

 

GALERIA FOTO

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia