A A A
Rowerem po desce na wodzie

Po raz osiemnasty w Kołobrzegu zostaną rozegrane zawody w jeździe rowerem na desce po wodzie. Ta niezwykle tajemnicza nazwa kryje w sobie bardzo widowiskową konkurencję. Uczestnicy mają do przejechania dwudziestojednometrowy odcinek deski o szerokości trzydziestu centymetrów.

Ostatnie trzy metry są o szerokości szesnastu centymetrów. Deski ułożone są na dętkach pływających po wodzie. Zwycięzcą zostaje osoba, która przejedzie najdłuższy dystans. Wszyscy bez względu na pokonaną odległość lądują w wodzie.

W kilkunastoletniej historii zawodów tylko kilku uczestnikom udało się pokonać cały odcinek deski. Jak będzie teraz ? Będzie można się przekonać na własne oczy 12 sierpnia. Początek zabawy w sobotę o godz. 11.00 w basenie szkolnym Portu Jachtowego. Mimo , iż do imprezy pozostało sporo czasu ruszyły zapisy wszystkich chętnych do udziału w tym wydarzeniu.

Zgłoszenia przyjmowane są w Tawernie Portowej przy ul. Warzelniczej lub bezpośrednio u Antoniego Szarmacha - tel.: 606 999 561 tylko do 7 sierpnia. Na uczestników czeka wiele ciekawych nagród, m.in. rejsy wędkarskie.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia