A A A
Media vs Kołobrzeżanie

PRZYPOMINAMY!!! Fundacja Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością "Zwyczajnie żyć" 9 czerwca, na Stadionie Miejskim organizuje charytatywny mecz piłki nożnej. To już trzecia impreza, w której amatorska drużyna gospodarzy Media i Przyjaciele zmierzy się z drużyną Kołobrzeżan.

Nie zabraknie znanych gości! Po raz drugi drużynę dziennikarzy zasili Piotr Reiss, legenda Lecha Poznań. Swój udział w meczu zapowiedział również Andrzej Twarowski, którego miłośnicy piłki nożnej znają i uwielbiają - to popularny „Twaro” , komentator Canal+. Szeregi drużyny przeciwników zasili Rafał Różycki - piłkarz niegdyś grający w Kotwicy, ale także w ŁKS, Hertha Berlin czy Polonia Warszawa. W tej drużynie zagra także Agnieszka Rylik.

Tradycyjnie podczas meczu, który podzielony jest na kwarty, odbędą się licytacje. Wśród wielu cennych nagród będą do wygrania m.in. wspaniałe dwie koszulki: wyjazdową Legii Warszawa z podpisami pierwszej drużyny, którą dostarczyła nam Fundacja Legii oraz koszulkę polskiej reprezentacji piłki ręcznej również z podpisami od Rafała Różyckiego.

Mecz poprzedzi piłkarski pojedynek AP Kotwicy z Dynamem Berlin. To spotkanie rozpocznie się już o godzinie 17:00. Na najmłodszych będą czekały dmuchańce i inne atrakcje dla dzieci. Czeka na Was także grill, kawa, herbata i lody. W dniu meczu na terenie Kołobrzegu będzie można spotkać wolontariuszy, u których kupicie cegiełki wartości 10 zł. Mecz Media vs Kołobrzeżanie rozpocznie się o godzinie 19:00. Podzielony będzie na 4 kwarty trwające po 15 minut. Serdecznie zapraszamy.

info: e-kg.pl

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia