nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Częściowe zachmurzenie

18°C

Kołobrzeg

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 77%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 27 Maj 2018

    Burze 23°C 12°C

  • 28 Maj 2018

    Zachmurzenie 27°C 13°C

A A A
Media vs Kołobrzeżanie

PRZYPOMINAMY!!! Fundacja Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością "Zwyczajnie żyć" 9 czerwca, na Stadionie Miejskim organizuje charytatywny mecz piłki nożnej. To już trzecia impreza, w której amatorska drużyna gospodarzy Media i Przyjaciele zmierzy się z drużyną Kołobrzeżan.

Nie zabraknie znanych gości! Po raz drugi drużynę dziennikarzy zasili Piotr Reiss, legenda Lecha Poznań. Swój udział w meczu zapowiedział również Andrzej Twarowski, którego miłośnicy piłki nożnej znają i uwielbiają - to popularny „Twaro” , komentator Canal+. Szeregi drużyny przeciwników zasili Rafał Różycki - piłkarz niegdyś grający w Kotwicy, ale także w ŁKS, Hertha Berlin czy Polonia Warszawa. W tej drużynie zagra także Agnieszka Rylik.

Tradycyjnie podczas meczu, który podzielony jest na kwarty, odbędą się licytacje. Wśród wielu cennych nagród będą do wygrania m.in. wspaniałe dwie koszulki: wyjazdową Legii Warszawa z podpisami pierwszej drużyny, którą dostarczyła nam Fundacja Legii oraz koszulkę polskiej reprezentacji piłki ręcznej również z podpisami od Rafała Różyckiego.

Mecz poprzedzi piłkarski pojedynek AP Kotwicy z Dynamem Berlin. To spotkanie rozpocznie się już o godzinie 17:00. Na najmłodszych będą czekały dmuchańce i inne atrakcje dla dzieci. Czeka na Was także grill, kawa, herbata i lody. W dniu meczu na terenie Kołobrzegu będzie można spotkać wolontariuszy, u których kupicie cegiełki wartości 10 zł. Mecz Media vs Kołobrzeżanie rozpocznie się o godzinie 19:00. Podzielony będzie na 4 kwarty trwające po 15 minut. Serdecznie zapraszamy.

info: e-kg.pl

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia