A A A
Gimnazjada, Bobolice

Kołobrzescy strzelcy zaczęli już przygotowania do wrześniowych Mistrzostw Polski. Dlatego udali się do Bydgoszczy na Puchar Polski z zamiarem sprawdzenia swojego sprzętu do poszczególnych konkurencji oraz samemu wystartować w takich konkurencjach w jakich nie maja możliwości brać udziału, ponieważ nikt w okolicy takich nie organizuje.

Było to dobre przetarcie z zawodnikami z całej Polski. Wiadomo już na co zwrócić uwagę podczas treningów, przydały się również dyskusje na temat technik strzelania z doświadczonymi strzelcami. Większość naszych zawodników strzelała po dwie konkurencje dziennie, więc była możliwość wystrzelenie kilku paczek amunicji. Krzysztof Łupina nastawił się na jedną konkurencję z pistoletu pneumatycznego i zaprezentował się najlepiej z kołobrzeskiej kadry zajmując drugie miejsce. Jest to jego największy sukces strzelecki. W zawodach brało udział 6 przedstawicieli kołobrzeskiego klubu w tym ,jeden sędzia który został wyznaczony i obdarzony zaufaniem przez najwyższy organ strzelecki PZSS na sprawowanie funkcji delegata technicznego całych zawodów. Henryk Stranc który posiada sędziowska klasę państwową ,po raz pierwszy na zawodach tak wysokiej rangi kontrolował prace innych sędziów.

Kilku zawodników udało się ponownie do Bobolic , zajmują tam wysokie lokaty w dobrej atmosferze i ze smacznym cateringiem , więc i często tam biorą udział. Nie było inaczej i tym razem Krzysztof Bonczek wygrał dwie konkurencje pistoletowe, Konrad Drobek 2-gie i 3-cie miejsce w „pistolecie” i 2-gie w „karabinie”. Dobrze wypadł Mariusz Marecki który uplasował się w czołówce w konkurencjach pistoletowych.

Działania Klubu zauważone zostały przez krajowy związek strzelecki który powierzył organizację Ogólnopolskiej Gimnazjady Strzeleckiej. Przy pomocy Urzędu Miasta takie zawody odbyły się na początku kwietnia na Hali Łuczniczka jak i na strzelnicy w Hali Milenium. W Gimnazjadzie brało udział ponad 100 zawodników i zawodniczek. Było to już 10 starcie gimnazjalistów na strzelnicy w którym to brali udział strzelcy z Gimnazjum nr 2 trenujący pod okiem Pani Martinelli Olszewskiej.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia