A A A
Zawody z broni palnej

W Koszalinie na krytej strzelnicy odbyły się zawody z broni palnej. Były to drugie zawody strzeleckie w tym roku gdzie wystąpili nasi zawodnicy. To że Krzysztof Bonczek pojechał po miejsca na podium było do przewidzenia, zajął 1x 1-sze, 1x 2-gie i 1x 3-cie miejsce, a w wieloboju nie miał sobie równych.

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodsi stażem członkowskim w klubie, dwaj pozostali startujący w zawodach kołobrzeżanie. Piotr Wolman zajął 2 x 3 miejsce i w wieloboju był drugi. Mariusz Marecki również zajmował wysokie miejsca, był 4 i 5-ty. W zawodach sklasyfikowano 74 zawodników. W Kołobrzegu natomiast odbył się drugi odcinek "serialu strzeleckiego" w konkurencji pistoletu pneumatycznego 40 strzałów wygrał Andrzej Borkowski a z karabinu pneumatycznego po raz drugi Jacek Niewęgłowski. W grudniu Klub organizował otwarte Mistrzostwa województwa a w marcu kolejne zawody wyższej rangi, ponieważ klub został wyróżniony organizacją X Ogólnopolskiej Gimnazjady Strzeleckiej.