A A A
Fanza Kołobrzeg mistrzem MLPS

Fanza Kołobrzeg została zwycięzcą Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. W rozgrywkach, które prowadzone były od października wystartowało 7 zespołów z naszego regionu. Rozgrywki przeprowadzone zostały dwuetapowo - systemem ligowym oraz turniejowym. Pierwszy etap odbywał się systemem każdy z każdym na zasadzie mecz i rewanż.

Smocze łodzie

Organizatorzy zapraszają do udziału w Regatach Smoczych Łodzi na rzece Parsęcie Kołobrzeg, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza... 19 maja 2018 r., godz. 11:00. Na wszystkich czekają pamiątkowe dyplomy, na zwycięzców puchary i nagrody ufundowane przez sponsorów.

70 lat Pogoni Szczecin. Kibice Kotwicy organizują wyjazd

To będzie prawdziwe piłkarskie święto zarówno na boisku jak i na trybunach. 28 kwietnia podczas meczu z Sandecją Nowy Sącz klub ze Szczecina będzie świętował 70-lecie istnienia drużyny piłkarskiej. Tego dnia stadion Floriana Krygiera zapełni się do ostatniego miejsca a spotkanie a z perspektywy trybun obejrzy 16 200 Portowców.

Niepokorny Mnich

"Niepokorny Mnich", dystans 96 km 620 m z przewyższeniem +5100m /-5100m/ wg GPS wielu zawodników/to kolejny tajemniczy górski event trialowo-biegowy po Polskich i Słowackich Pieninach. Bieg rozpoczął się w Szczawnicy w dniu 21.04.2018 r. o godz. 03:00 na poziomie 420 m.n.p.m. nad brzegiem potoku Grajcarek.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia