A A A
Paweł Sarna, dwa razy najlepszy

Paweł Sarna, kulturysta z Kołobrzegu zajął dwa pierwsze miejsca podczas III Pucharu Bałtyku w Kulturystyce i Fitness, które odbywały się w Jastarni i Władysławowie. Okazał się bezkonkurencyjny w swojej kategorii. Dwa razy stawał na najwyższym miejscu na podium.

MKP Kołobrzeg na Mistrzostwach Polski

Na przełomie czerwca i lipca oraz w pierwszej połowie lipca w Olsztynie, Oświęcimiu i Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się najważniejsze imprezy pływackie w kraju tj. Mistrzostwa Polski, odpowiednio 14,15,16 latków. W Olsztynie Kołobrzeg reprezentowali Weronika Mrożek, Małgorzata Mielcarek i Antoni Żurowicz, w Oświęcimiu Gabriela Ławrynowicz, a w Ostrowcu w barwach MKP wystąpili Kacper Kolańczyk i Arkadiusz Góral.

Rajd rowerowy szlakiem kołobrzeskich katalp

Już jutro (18.07.2018) o godzinie 15.40 sprzed Urzędu Miasta w Kołobrzegu wyruszy wycieczka rowerowa szlakiem kołobrzeskich katalp (surmii), którą poprowadzi Antoni Szarmach.

Sukcesy tancerek Swan Dance z Ogniska Pracy Pozaszkolnej

Tancerki z zespołu Swan Dance przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu, początek wakacji spędziły w Rzymie biorąc udział w The International Top Art Festiwal for Children and Teenagers 2018 -"La strada della musica". Trafiły tam na specjalne zaproszenie międzynarodowego Jury, jako jeden z trzech polskich zespołów. W konkursie brało udział ponad 400 tancerzy z całego świata.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia