A A A
Kolejny mocny przeciwnik w Kołobrzegu...

Naszych koszykarzy czeka trudny mecz przed własną publicznością. Już w najbliższą sobotę Energa Kotwica Kołobrzeg na parkiecie hali Milenium podejmie Polfarmex Kutno. To nie będzie łatwe spotkanie, bo nasz sobotni rywal zamyka podium pierwszoligowej tabeli, z dorobkiem 18 zwycięstw i 6 porażek.

Klub Tańca Sportowego AMBER z sukcesem w Danii

W ostatni piątek tancerze Klubu Tańca Sportowego Amber - Marcin Kleist i Julia Bień wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Tańca Copenhagen Open w Danii. Startując w kategorii par dorosłych WDSF World Open w tańcach standardowych uzyskali wysokie 5 finałowe miejsce na 55 par. Jest to pierwszy udział kołobrzeżan w finale turnieju tej rangi.

Prezentacja MKP Kotwica

6 marca o godzinie 18:00 w Regionalnym Centrum Kultury, zespół MKP Kotwica Kołobrzeg zostanie zaprezentowany kibicom. W oficjalnym przedstawieniu 3-ligowej drużyny wezmą również udział najmłodsi adepci piłkarscy z Kołobrzegu.

Energetyczne starcie po raz drugi

Energa Kotwica Kołobrzeg po sobotniej porażce przygotowuje się do kolejnego ważnego meczu. Już w najbliższą środę w bydgoskiej Artego Arenie zmierzy się z Eneą Astorią Bydgoszcz. Stawka spotkania jest wysoka, bo jego wynik będzie liczyć się w walce o play-off lub zajęcie bezpiecznego miejsca 9-10 po rundzie zasadniczej.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia