A A A
Rowerem po desce na wodzie

Po raz osiemnasty w Kołobrzegu zostaną rozegrane zawody w jeździe rowerem na desce po wodzie. Ta niezwykle tajemnicza nazwa kryje w sobie bardzo widowiskową konkurencję. Uczestnicy mają do przejechania dwudziestojednometrowy odcinek deski o szerokości trzydziestu centymetrów.

Kotwica Kołobrzeg vs GKS Tychy 0:2

W meczu rundy wstępnej Pucharu Polski zespół Kotwicy Kołobrzeg przegrał z pierwszoligowym GKS Tychy 0:2. Po dokonanych wzmocnieniach drużyna z Tych wymieniana jest w gronie faworytów do wygrania rozgrywek na zapleczu ekstraklasy.

Rekord ustanowiony

Trzech śmiałków kitesurferów z Kołobrzegu: Marek Rowiński, Przemysław Korbanek i Adam Michalski, postanowiło popłynąć na duńską wyspę Borholm i wrócić jeszcze tego samego dnia. W sumie, zajęło im to 7 godzin.

II Street Workout No Gravity 2017

Street Workout Park to miejsce czynnego wypoczynku młodych ludzi zainteresowanych nie tylko parkourem czy freerunningiem, ale także ogólnym rozwojem fizycznym. W Polsce powstało już wiele takich parków. Tego typu obiekt po raz drugi zostanie usytuowany na kołobrzeskiej plaży. Wszystko za sprawą zawodów NO GRAVITY vol. 2.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2015
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia