A A A
Ekobieg Kołobrzeg 2017

Zapraszamy do udziału w biegu Ekolgicznym, który odbędzie się w dniu 07.06.2017 r. o godz. 17:00. Start i meta przy Hotelu MARINA. Dla każdego uczestnika przewidziany jest pamiątkowy eko pakiet składający się z Bidonu na wodę oraz ekologicznego upominku (ustalony zostanie do 30 maja 2017).

Kotwica Kołobrzeg vs Polonia Warszawa... ligowo i dla hospicjum

27 maja w sobotę, o godzinie 15:00, na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu, odbędzie się mecz piłki nożnej Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa. Organizatorzy zaproponowali, aby był to mecz na rzecz Hospicjum.

Wyścigi łodzi DZ

Organizatorzy zapraszają do udziału w Regatach Łodzi DZ na rzece Parsęcie Kołobrzeg, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza 9 - 10 czerwca 2017 roku od godz. 10:00. Na wszystkich czekają pamiątkowe dyplomy, na zwycięzców puchary ufundowane przez sponsorów oraz niespodzianki.

UKS OPP mistrzem województwa

W minioną sobotę w Policach odbył się Finał Wojewódzki Enea Mini Volley Cup 2017 w ramach ogólnopolskiego projektu Kinder+ Sport. Podopieczne trenera Piotra Bogdanowicza w składzie: Greczyńska Wiktoria - uczennica szkoły podstawowej nr 8, Andrysiak Kornelia - uczennica szkoły podstawowej nr 6 i Dzwolak Ewa - uczennica szkoły podstawowej nr 4/zdobyły złoty medal tym samym zawodniczki awansowały do Finału Centralnego o Puchar Kinder+ Sport 2017, który odbędzie się w Zabrzu 26-29 czerwca.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2015
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia