nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
A A A
Derby Pomorza Środkowego

Jak wiadomo, derby rządzą się swoimi prawami. Często miejsce zajmowane w tabeli nie ma żadnego znaczenia. W poprzednim sezonie pierwsze zwycięstwo odnieśliśmy właśnie nad drużyną ze Słupska na ich parkiecie. Czy historia powtórzy się tym razem, ale w hali Milenium? Jak mawia przysłowie "historia lubi się powtarzać".

Zabrakło czasu

Mecz rozpoczęliśmy piątką Jakub Stanios, Hubert Kruszczyński, Sebastian Walda, Daniel Grujić oraz Łukasz Bodych. Początek spotkania to nieudane akcje z obu stron. Dopiero w 7 minucie meczu wynik otworzył Daniel Grujić celnym lay-upem. Dalsza część meczu to utrzymująca się kilku punktowa przewaga gospodarzy dzięki rzutom z dystansu Jankowskiego i Kulona. Kwarta zakończyła się wynikiem 16-11.

Energa Kotwica Kołobrzeg vs STK Czarni Słupsk

Derby rządzą się swoimi prawami i bardzo często wynik nie ma nic wspólnego z miejscem zajmowanym w tabeli. Nietypowo, bo w środę Czarodzieje z Wydm podejmą w hali Milenium drużynę STK Czarni Słupsk.

Na wygraną trzeba poczekać

Inauguracja sezonu w hali Milenium to wiele atrakcji jak konkursy, licytacja koszulki z sezonu 2008/09, prezentacja drużyn oraz stoisko gastronomiczne. Zagraliśmy ten mecz dla Antosia Kameckiego. W trakcie meczu udało nam się zebrać 853 złote. Dziękujemy kibicom za każdą złotówkę przekazaną na tak szczytny cel. Czarodziejom z Wydm kibicowało blisko 400 kibiców.

Uczniowska Liga Rowerowa

​Organizator: Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów. Cel imprezy: popularyzacja kolarstwa i zdrowego trybu życia na terenie Miasta i Gminy Kołobrzeg, połączenie sportowej rywalizacji z rekreacją i zabawą, popularyzacja kolarstwa jako dyscypliny sportowej, poszukiwanie utalentowanej młodzieży do uprawiania kolarstwa.

Zapisy do szkoły Taekwon-do ITF HOSINSUL

Szkoła Taekwon-do ITF HOSINSUL, która od dwóch lat prowadzi treningi w Podczelu, ogłasza nowy nabór do GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ na sezon treningowy 2019/2020 teraz również w Szkole Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu przy ul. Okopowej 1A.

Test Coopera

Celem jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu, promocja biegania wśród mieszkańców Kołobrzegu, upowszechnianie aktywnego spędzania czasu wolnego oraz określenie stanu kondycji fizycznej uczestników Testu Coopera na podstawie międzynarodowych norm.

II Kołobrzeska Międzyszkolna Liga Tenisa

Kołobrzeska Międzyszkolna Liga Tenisa to bezpłatna forma rozgrywek tenisowych dla dzieci. Dzieci spotykają się cyklicznie na kortach Tenis Park Kołobrzeg reprezentując szkołę lub przedszkole. Uczą się, rywalizują i bawią wspólnie z rodzicami. Pierwsze spotkanie w niedzielę 6 października.

Z Wrocławia wracamy na tarczy

Sezon rozpoczynamy jak w poprzednim od mocnych rywali w pierwszych kolejkach. Inaugurację przyszło nam rozegrać z bardzo mocnym na własnym parkiecie WKK Wrocław. W drużynie z Wrocławia doszło do dwóch znaczących wzmocnień, jakim jest center Piotr Niedźwiedzki oraz rzucający Tomasz Prostak.

Festiwal Wiatru i Fal

W dniach 27-29.09.2019 r. w Kołobrzegu zapraszamy na imprezę SURF, czyli Festiwal Wiatru i Fal z licznymi darmowymi atrakcjami. Przy Festiwalu odbędzie się również West Coast Battle 2019, czyli Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Surfingu.

Salmo Parsęty 2019

Klub Wędkarstwa Sportowego "SALMO" w Kołobrzegu zaprasza koleżanki i kolegów na "SALMO PARSĘTY 2019", które odbędzie się w dniach 28 - 29.09.2019 r. Opłata cateringowa 120 zł dorośli, 60 zł kobiety i młodzież.

60453
Zdjęć w Galeriach
3513
Artykułów
3166
Wydarzeń
4.1KK
Unikalnych wywołań

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia