nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Zachmurzenie

2°C

Kołobrzeg

Zachmurzenie

Wilgotność: 76%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 13 Gru. 2018

    Zachmurzenie 3°C 0°C

  • 14 Gru. 2018

    Pochmurnie 0°C -1°C

A A A
"Zaduszki z Pionierami"

W imieniu Stowarzyszenia Klub Pioniera Miasta Kołobrzeg zapraszamy mieszkańców miasta na okolicznościowe spotkanie poświęcone pamięci pierwszych osiedleńców naszego miasta. W programie przede wszystkim wspomnienia o tych, którzy odeszli oraz część artystyczna, wspominki przy herbatce i wizyta w muzeum Patria Colbergiensis.


"Zaduszki z Pionierami" będą okazją do zapoznania się z upublicznionymi pamiątkami rodzinnymi pierwszych, powojennych mieszkańców Kołobrzegu, przybyłych tu w latach 1945-1955 oraz ich rodzin, do których skierowano specjalny apel o wypożyczenie pamiątkowych zdjęć. W ten sposób stały się one czymś więcej niż tylko pamiątką rodzinną. Zostały zeskanowane i zarchiwizowane jako świadectwo przeszłości dla przyszłych pokoleń, którym będą przypominać o przeszłości naszego miasta i o tym, jak rodził się z gruzów powojenny Kołobrzeg. Zapraszamy na spotkanie z tymi, którym to zawdzięczamy - żyjącymi i tymi, którzy są obecni wśród nas już tylko we wspomnieniach, 17 listopada, w piątek, o godz. 17.00 do sali koncertowej ratusza. Wstęp wolny.

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Miśków 2-óch w Nowym Jorku (Wybrzeże)
Bohemian Rhapsody (Wybrzeże)
Marry Poppins powraca (Wybrzeże)
Jeszcze dzień życia (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia