nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Słoneczny

11°C

Kołobrzeg

Słoneczny

Wilgotność: 81%

Wiatr: 19 km/h

  • 01 Cze. 2020

    Słoneczny 17°C 10°C

  • 02 Cze. 2020

    Możliwe opady deszczu 16°C 10°C

A A A
Dzień Dziecka z RCK w Kołobrzegu!

Już w najbliższą sobotę, dnia 30 maja 2020 r. specjalnie z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich Małych i Dużych niezwykłe wydarzenie – ulicami naszego miasta przejedzie Bajkowy Autobus, z którego rozbrzmiewać będą najpiękniejsze utwory z bajki pn. "Kraina Lodu".

Dni Kołobrzegu - Kołobrzeżanie Kołobrzeżanom!

Dni Kołobrzegu to wydarzenie, którego nie można pominąć, czy przełożyć! Po raz pierwszy to Regionalne Centrum Kultury zawita do Państwa domów! Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy niespodziankę w wykonaniu kołobrzeskich i zaprzyjaźnionych z Kołobrzegiem artystów!

XXIV Kołobrzeskie Spotkanie z Piosenką Różną Wodnikus

Po kilku latach przerwy Wodnikus wraca do Centrali. Zapraszamy wszystkich miłośników piosenki turystycznej, autorskiej, żeglarskiej oraz poezji śpiewanej.

Multimedialny Komiks

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie przy tworzeniu graficznego komiksu.

Zwrot środków za bilety w RCKu

Od dnia 18.05.2020 r. będą dokonywane zwroty za wydarzenia które się nie odbyły w marcu 2020r., po wcześniejszym umówieniu się w formie e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefon 94 352 49 49 wew.49

Akademia Młodego Plastyka

Wirtualnej Akademii Młodego Plastyka prezentowane będą prace plastyczne oraz prace rękodzielnicze, które można samodzielnie lub z pomocą rodzica wykonać w domu. W trakcie zajęć stworzymy wspaniałe dzieła sztuki, prezenty dla najbliższych oraz dekoracje do domu.

Domowe przesłuchania

Cykl "domowych przesłuchań" zabierze Was w podróż do mieszkań polskich artystów, którzy w kameralnych okolicznościach, podzielą się swoimi refleksjami wokół warunków izolacji i przebywania w czterech kątach.

Przygotowanie publikacji do druku

ak przygotować publikację do druku? Niniejszy poradnik ma pomóc w postawieniu pierwszych kroków przy składzie publikacji i przygotowaniu jej do druku. Zapraszamy na dwa pierwsze odcinki gdzie nauczysz się wykorzystywać programy do składu.

Konkurs plastyczny - Mama i ja - w moim mieście

Regionalne Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Mama i ja - w moim mieście". Konkurs adresowany jest do dzieci do lat 12. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy plastycznej.

Gminne biblioteki czynne od poniedziałku

Biblioteki Publiczne w Gminie Kołobrzeg informują, że od 11 maja 2020 r. wznawiają swoją działalność w zakresie obsługi czytelnika. W trosce o zdrowie zarówno czytelników, jak i pracowników, biblioteki będą funkcjonować według nowych zasad, rekomendowanych przez Bibliotekę Narodową i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

71589
Zdjęć w Galeriach
4982
Artykułów
3658
Wydarzeń
5.1KK
Unikalnych wywołań

Nadchodzące wydarzenia sportowe

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Kino WYBRZEŻE oraz Kino RCK i DKF są zamknięte
Previous Next Play Pause
1

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia