nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
A A A
Nasze wspólne sprawy

Zapraszamy na spotkanie z rzecznikiem praw obywatelskich Adamem Bodnarem w Kołobrzegu w dniu 13 czerwca 2019 r. (czwartek) godz. 12:00 - 14:00, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Łopuskiego 38.


Jako współpracownicy Adama Bodnara - Rzecznika Praw Obywatelskich – organizujemy spotkanie Rzecznika z mieszkańcami Kołobrzegu. Podczas spotkania można będzie opowiedzieć Rzecznikowi o problemach, z jakimi mierzą się Państwo w swoich społecznościach, np.:

  • Kłopoty z dostępem do lekarzy?
  • Betonowe hotele zamiast parków?
  • Praca na umowie śmieciowej?
  • Trudności w dostępie do tanich mieszkań?
  • Upadająca komunikacja w regionie?


Wiedząc o Państwa aktywności społecznej serdecznie zapraszamy na spotkanie i pomoc przy upowszechnianiu informacji o nim. Jeśli znają Państwo osoby, które mogłyby przekazać szeroko informacje o planowanym wydarzeniu, prosimy o udostępnienie im informacji bezpośrednio.


Zależy nam, aby jak największa liczba osób mogła przedstawić swoje sprawy, porozmawiać z Rzecznikiem bezpośrednio.


W trakcie spotkania staramy się wskazać możliwe rozwiązania, podać przykłady, jak inni radzą sobie z podobnymi problemami. Będzie też możliwość zgłoszenia indywidualnych spraw do prawnika z Biura RPO. Bezpośrednio po spotkaniu zamieszczamy informacje o zgłaszanych problemach na stronie internetowej RPO. Przykładowe relacje: https://www.rpo.gov.pl/pl/kategoria-prawna/spotkania-regionalne-rpo.


W spotkaniu może uczestniczyć każdy, jest ono bezpłatne. Dbamy o to, by odbywały się w miejscach dostępnych dla osób na wózkach, z wózkami oraz poruszających się o lasce, kuli.


Mamy świadomość, że informacje przekazane przez osoby zaufane i znane w środowisku są skuteczniejsze niż pospolite ogłoszenia czy ulotki, dlatego bardzo liczymy na współpracę z Państwem. W przypadku pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.


Jeśli chcieliby Państwo jeszcze przed spotkaniem podzielić się swoimi przemyśleniami, uwagami lub zgłosić konkretny problem, na który chcecie Państwo zwrócić uwagę rzecznika praw obywatelskich, to prosimy o taką informację pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą poniższego formularza: https://www.rpo.gov.pl/formularz/spotkania-na-Pomorzu 


60453
Zdjęć w Galeriach
3513
Artykułów
3166
Wydarzeń
4.1KK
Unikalnych wywołań

Nadchodzące wydarzenia kulturalne

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Polityka (Wybrzeże)
Wyprawa Magellana (Wybrzeże)
Previous Next Play Pause
1 2

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia