A A A
Kołobrzeg za 50%

Po raz kolejny zachęcamy kołobrzeskich przedsiębiorców do włączenia się do akcji "Kołobrzeg za 50%". Udział w akcji jest nieodpłatny. Przystąpić do niej mogą przedsiębiorcy, którzy zaoferują zniżkę o połowę na świadczone usługi czy produkty.

Wszyscy zainteresowani przystąpieniem do kolejnej edycji akcji „Kołobrzeg za 50%” proszeni są o wypełnienie deklaracji uczestnictwa (pdf lub word) i dostarczenie jej w dogodnej dla siebie formie: odesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., odesłanie poczta tradycyjną na adres Biura Prezydenta, ul. Ratuszowa 13, 78-100 Kołobrzeg lub dostarczenie jej osobiście do Miejskiej Informacji Turystycznej w Ratuszu Miejskim (lewe skrzydło), ul. Armii Krajowej 12.

Tym razem na 50% rabat będą mogli liczyć wszyscy ci, którzy wybiorą się do Kołobrzegu w dniach 17-19 listopada 2017 roku. Oferty zostaną opublikowane na stronie internetowej www.klimatycznykolobrzeg.pl, aplikacji mobilnej oraz ulotkach poświęconych akcji.

DOKUMENTY DO POBRANIA

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia