Strona wykorzystuje pliki cookies! Pozostając na naszej stronie wyrażasz zgodę na używanie cookies. W innym przypadku zmień ustawienia przeglądarki. Jednak wtedy nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Oficjalny Serwis Miasta Kołobrzeg

Kołobrzeski Festiwal Zdrowia ... piknik dla zdrowia

Kołobrzeski Festiwal Zdrowia ... piknik zdrowia

Fundacja Kołobrzeg Polskie Centrum SPA i Centrum Obsługi Turystycznej w Kołobrzegu wraz z firmami partnerskimi zapraszają na Kołobrzeski Festiwal Zdrowia. Piknik jest częścią większej imprezy - Plażowej Akademii Siatkówki i Bezpieczeństwa organizowanej przez Bałtycką Krainę Aktywności i odbędzie się 16 sierpnia w godz. między 10:00 a 19:30 na kołobrzeskiej plaży przy Kamiennym Szańcu.

Wydarzenie ma charakter sportowo - zdrowotno - rekreacyjny, jego zadaniem jest popularyzacja różnych form aktywności fizycznej, krzewienie prawidłowych nawyków żywieniowych, a także prezentacja piękna i bogactwa przyrodniczego regionu. Zaproszenie dedykowane jest dzieciom i dorosłym - wszystkim tym, którzy chcą się świetnie bawić jednocześnie zyskując mnóstwo cennych porad zdrowotnych.

Program Kołobrzeskiego Festiwalu Zdrowia jest obiecujący, a wszystkie atrakcje które przygotowali organizatorzy będą bezpłatne. Na zainteresowanych czekają darmowe porady dietetyczne, dermatologiczne i kosmetyczne, zajęcia sportowe pod okiem trenerów, m. in. cross-training, golf, nordic walking, masaże, lody marchewkowe i koktajle. To jednak nie wszystko, organizatorzy przewidzieli wspaniałe nagrody dla uczestników, m. in. przejażdżki ekologicznymi pojazdami Summer Car, bilety do Muzeum 6d - Maszoperia, vouchery do kawiarni, restauracji, kręgielni i na basen, bilety na rejs statkiem czy lot widokowy nad Kołobrzegiem. Zwieńczeniem pikniku na plaży będzie koncert Thomasa Grotto, finalisty SZANSY NA SUKCES i półfinalisty X FACTOR oraz próba ustanowienia rekordu w tańcu łączącym aerobik z latynoskimi rytmami.

Inicjatywa jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie sportem i zdrowym stylem życia. Zgodnie z deklaracją organizatorów piknik ma się odbywać co roku. Szczegóły na stronie www.FestiwalZdrowiaKolobrzeg.pl

Udostępnij Link
<<  Grudzień 2014  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    

 


 

Miasto Kołobrzeg. All rights reserved

Admin: Tomasz Kolasa

Design © Joomla Templates | Miasto Kołobrzeg. Administrator: Tomasz Kolasa. All rights reserved.

Góra Strony Wersja Desktop