A A A
Budowa terminalu pasażerskiego

Budowa infrastruktury związanej z obsługą ruchu pasażerskiego, na gruncie będącym w użytkowaniu wieczystym Zarządu Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. Inwestycja miałaby powstać na terenie portu morskiego przy ul. Towarowej i Portowej.

Konwent Morski w Kołobrzegu

W dniu 24 czerwca 2017 roku w Kołobrzegu odbyło się trzecie posiedzenie Konwentu Morskiego, w którym uczestniczył Prezydent Miasta Janusz Gromek. W jego trakcie omówiono zagadnienia związane ze sprawami rybołówstwa morskiego, żeglugi śródlądowej oraz przekopu Mierzei Wiślanej.

Koło Przyjaciół Kołobrzegu z Bad Oldesloe

W mieście w dniach 19-23 czerwca 2017 r. przebywali członkowie Koła Przyjaciół Kołobrzegu z miasta partnerskiego Bad Oldesloe. Przez kilka dni uczęszczali na zajęcia z języka polskiego.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego, mija czas wytężonej nauki i pracy. W uroczystościach z tej okazji udział wziął Prezydent Miasta Janusz Gromek. Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom kołobrzeskich placówek oświatowych złożył podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie dzieci oraz młodzieży.

8 nowych autobusów

Dnia 21 czerwca 2017r. na ulice naszego miasta wjechało 8 niskoemisyjnych, nowych autobusów. Pojazdy przystosowane są dla osób niepełnosprawnych, wyposażone w klimatyzacje dla pasażerów i kierowcy, kasowniki kartą płatniczą oraz 3 porty USB przy drzwiach po 2 wejścia każdy.

Krajowe obchody Światowego Dnia Hydrografii

Dnia 21 czerwca 2017r. po raz pierwszy w Kołobrzegu obchodziliśmy Światowy Dzień Hydrografii - World Hydrography Day. Obchody są wyrazem uznania dla hydrografów morskich, których efekty pracy mają ogromne znaczenie dla bezpiecznej żeglugi statków i okrętów realizowanej po morzach i oceanach świata.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2015
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia