A A A
Spotkanie z dyrektorami szkół

W dniu 27 marca 2017 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek spotkał się z dyrektorami szkół podstawowych i gimnazjalnych. W związku z reformą oświaty omawiano m.in. organizację pracy szkół na rok szkolny 2017/2018, harmonogram rekrutacji do klasy VII i I klasy.

Zmiana organizacji ruchu - ul. Graniczna

Od 4 kwietnia zmieni się organizacja ruchu na ulicy Granicznej. Przede wszystkim ruch będzie odbywał się jednokierunkowo od ul. Walki Młodych do ul. Unii Lubelskiej. Po prawej stronie ulicy Granicznej powstaną ukośne miejsca do parkowania. Zatrzymywać będzie się można także wzdłuż lewej strony.

Samochód dla TRYTONA

W dniu 25 marca 2017 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek wziął udział w uroczystym przekazaniu samochodu dla Portowej Ochotniczej Straży Pożarnej TRYTON. Samochód marki Ford Transit z pewnością przyda się do akcji ratowniczych w których bierze udział jednostka. Pojazd zakupiony został dzięki staraniom Prezydenta Miast.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Prezydent Miasta Kołobrzeg informuje o akcji zbierania odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w terminach od 10 kwietnia do 24 maja 2017 r.

Nowy dyrektor MOSiR-u

W dniu 23 marca 2017 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek złożył podziękowanie za dotychczasową pracę dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzejowi Bejnarowiczowi, który przechodzi na emeryturę.

Zmiana nazw ulic - prezentacja

Zakończyły się konsultacje w sprawie nazw ulic w Kołobrzegu. Wyniki są dostępne w załączonej prezentacji. Na spotkaniu z zespołem ds. nazewnictwa ulic opinie mieszkańców przedstawił Zastępca Prezydenta Jacek Woźniak.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Sunrise Festival
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia