A A A
Organizacja ćwiczeń taktyczno - specjalnych "Kaper-17/I"

W dniu 16.02.2017 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek spotkał się z przedstawicielami Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ze Szczecina. Celem spotkania było przedstawienie koncepcji organizacji ćwiczeń taktyczno - specjalnych pt. "Kaper-17/I", które odbędą się 25.05.2017r.

Linia nr 9 do Bogucina

Od 13.02.2017r. rusza linia nr "9". Jest to skutek porozumienia zawartego między Gminą Kołobrzeg, a Miasto Kołobrzeg, na mocy którego, autobus Komunikacji Miejskiej, kursował będzie regularnie na trasie Kołobrzeg - Niekanin - Obroty - Bogucino.

Poświęcenie nowego Krzyża Pamięci żołnierzy

W dniu 10.02.2017 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek wziął udział w uroczystym poświęceniu nowego Krzyża Pamięci żołnierzy na wszystkich frontach II wojny światowej. Wydarzenie na Cmentarzu Wojennym zorganizował Związek Kołobrzeskich Sybiraków.

Gdzie bez prowizji zapłacić podatek od nieruchomości?

Wykaz Oddziałów i Agencji PKO Bank Polski S.A. przyjmujących wpłaty na rzecz Gminy Miasto Kołobrzeg bez prowizji i opłat.

Sesja Rady Miasta online

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w XXVIII sesji Rady Miasta on-line. Sesja odbędzie się w dniu 09 lutego 2017 r. o godz. 09:00 w dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg, ulica Ratuszowa 13.

Święto Szkoły I Liceum Ogólnokształcącego

W dniu 08.02.2017r. Prezydent Miasta Janusz Gromek wziął udział w uroczystej akademii z okazji Święta Szkoły I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu. Spotkanie było okazją do nagrodzenia wyróżniających się uczniów i podsumowania kolejnego roku działalności Szkoły.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Sunrise Festival
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia