A A A
Nowy echokardiograf

Oddział Kardiologiczny Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu wzbogacił się o nowy echokardiograf. Badanie echokardiograficzne jest obok EKG najważniejszym badaniem w pracy kardiologa oraz niejednokrotnie kardiochirurga. Gmina Miasto Kołobrzeg i miejskie spółki dofinansowały zakup specjalistycznego sprzętu w kwocie 150 tyś. złotych.

Basen solankowy w "Mesko"

Kołobrzeska baza uzdrowiskowa wzbogaciła się o kolejną atrakcję. W dniu 22 kwietnia 2017 r. odbyło się oficjalne otwarcie basenu solankowego w Sanatorium Uzdrowiskowym "Mesko". Prezydent Miasta Janusz Gromek przekazał na ręce wieloletniego dyrektora ośrodka Adama Maciejewskiego koło ratunkowego z życzeniami, aby było jak najrzadziej wykorzystywane przez ratowników.

Zamykamy ulicę

W związku z rozpoczynającą się inwestycją przebudowy ulic Towarowej, Zdrojowej i Mickiewicza zamknięty zostanie odcinek ulicy Mickiewicza na odcinku od ulicy Portowej do ulicy Spacerowej. Ulica zamknięta zostanie od wtorku 25.04.2017 do końca czerwca. Będzie możliwy wjazd w ulicę Spacerową i będzie możliwy przejazd ulicą Portową.

Dokument dla repatrianta

Dnia 20 kwietnia 2017 roku repatriant z Kazachstanu odebrał w Urzędzie Miasta dowód osobisty. Prezydent Janusz Gromek wręczył dokument tożsamości oraz życzył wszelkiej pomyślności Dragunowi Vassiliyowi.

Bezpłatne badania

Dnia 20 kwietnia 2017 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek spotkał się z organizatorami bezpłatnych badań w ramach drzwi otwartych przychodni specjalistycznej "Inter-medical". Zainteresowanie badaniami było tak duże, że niestety jeden dzień nie był w stanie zadowolić wszystkich, którzy chcieli skorzystać z dostępnej aparatury.

 

Sadzimy 1000 drzew na minutę

Dziś Zastępca Prezydenta ds. Gospodarczych Jerzy Wolski przyłączył się do akcji "Sadzimy 1000 drzew na minutę". W leśnictwie Bagicz pod nadzorem Pana inż. Piotra Agaciaka odbyło się sadzenie dębów jako odnowienie luki powstałej po huraganie.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Sunrise Festival
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia