A A A
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 22 czerwca 2018 roku odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Z tej okazji w wydarzeniach udział wziął Prezydent Miasta Janusz Gromek. Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom kołobrzeskich placówek oświatowych złożył podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie dzieci oraz młodzieży.

Ważne!!! Wymiana pojemników na odpady

W dniu 20 czerwca br. została podpisana umowa na odbiór i transport odpadów komunalnych z Firmą ATF Sp. z o.o. W związku z tym rozpoczyna się rozwożenie nowych pojemników do miejsc odbioru odpadów. Pojemniki dowożone będą w systemie 24 godzinnym, również w soboty oraz niedziele.

V Międzynarodowe Forum Ekologiczne

Dniu 20 czerwca 2018 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek uroczyście otworzył V Międzynarodowe Forum Ekologiczne. Przez trzy dni Kołobrzeg będzie stolicą polskiej ekologii. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Innowacyjna Europa w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego.

Serce dziecka - drogowskazem

Dnia 20 czerwca 2018 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek wziął udział w uroczystości pn. "Serce dziecka - drogowskazem". Organizatorem spotkania było Prywatne Przedszkole "Kraina Morska" oraz Prywatna Szkoła Podstawowa "Morska Kraina".

Stypendia Prezydenta Miasta dla najlepszych uczniów

Dnia 19 czerwca 2018 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek nagrodził stypendiami uczniów miejskich szkół podstawowych za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. Uroczystość zorganizowana w Regionalnym Centrum Kultury zgromadziła uczniów, ich dumnych rodziców i nauczycieli.

Prezentacja raportu z konsultacji społecznych

Szanowni Państwo. Kończy się proces konsultacji społecznych z elementami diagnozy społeczno - gospodarczej, poprzedzających przygotowanie Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miasto Kołobrzeg na lata 2018 - 2028. W dniu 5 lipca o godzinie 17:00 w dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg zaprezentowany zostanie raport końcowy.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia