A A A
Konkurs na projekt i wykonanie rzeźby / instalacji plenerowej

Zwycięzcą konkursu na zaprojektowanie i wykonanie rzeźby/instalacji plenerowej zlokalizowanej na terenie zielonym przy ul. Westerplatte w Kołobrzegu został pan Sergei Zubarev. Jego praca pt "Turystka" przedstawia wykonaną w brązie postać dziewczyny z plecakiem i walizką robiącej sobie zdjęcie na tle kołobrzeskiego krajobrazu.

Koniec regat Planet Baltic Cup

W niedzielę zakończyły się najszybsze w Polsce regaty Planet Baltic Cup. Dwudniową rywalizację podsumowano w porcie jachtowym. Najlepszym załogom nagrody wręczał Prezydent Miasta Janusz Gromek.

Święto Straży Granicznej

W dniu 19 maja 2017 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek wziął udział w uroczystości z okazji Święta Straży Granicznej. Prezydent złożył funkcjonariuszom podziękowanie za zaangażowanie oraz życzył dalszych sukcesów w pracy. Z okazji święta Prezydent uhonorowany został Odznaką Pamiątkową Morskiego Oddziału Straży Granicznej.

VIII Regionalny Konkurs Piosenki Marynistycznej

W dniu 19 maja 2017 roku Prezydenta Miasta Janusz Gromek dokonał uroczystego otwarcia "VIII Regionalnego Konkursu Piosenki Marynistycznej". W konkursie wzięło udział niemal stu uczestników z ośmiu kołobrzeskich placówek.

Happening "Nie kupuj - adoptuj"

W dniu 17 maja 2017 roku Fundacja Ogon do góry zorganizowała happening pod hasłem: "Nie kupuj - adoptuj". Akcja miała na celu popularyzację zabierania zwierząt ze schroniska i tworzenia tzw. domów tymczasowych dla czworonogów w potrzebie.

Dzień Strażaka

Dnia 18 maja 2017 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek wraz z Zastępcą ds. Gospodarczych Jerzym Wolskim złożyli serdeczne życzenia i gratulacje z okazji Dzień Strażaka oraz 25. Rocznicy powołania Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2015
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia