A A A
V Polsko - Niemieckie Sympozjum Naukowe

Dnia 19 sierpnia w Kołobrzegu rozpoczęło się V Polsko - Niemieckie Sympozjum Naukowe "Lecznictwo uzdrowiskowe w obliczu zagrożeń środowiskowych dla zdrowia człowieka".

Akty mianowania nauczycieli

Dnia 18 sierpnia 2017r. Prezydent Miasta Janusz Gromek wręczył akty mianowania 16 nauczycielom z przedszkoli i szkół, którzy w lipcu przystąpili do postępowania egzaminacyjnego, aby uzyskać kolejny stopień awansu zawodowego. Następnie odbyło się spotkanie z dyrektorami placówek oświatowych odnośnie organizacji nowego roku szkolnego.

Podpisanie umowy na budowę parkingu przy ul. Lwowskiej

W dniu 18.08.2017 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek podpisał umowę z firmą Usługi Transportowe i Roboty Drogowe Zbigniew Drewkowski z siedzibą w Kołobrzegu na wykonanie inwestycji pn. "Budowa miejsc parkingowych przy ul. Lwowskiej w Kołobrzegu".

XXVI Międzynarodowe Spotkania z Folklorem INTERFOLK 2017

Dnia 17 lipca 2017 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek spotkał się członkami zespołów Interfolk 2017. W tym roku do Kołobrzegu przyjechało siedem zespołów: Cypru, Francji, Tajlandii, Ukrainy, Włoch, Polski oraz Chin.

Święto Wojska Polskiego

W dniu 14 sierpnia 2017 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek wziął udział w uroczystym apelu z okazji Święta Wojska Polskiego na terenie 8. Batalionu Remontowego. Prezydent Miasta na ręce dowódcy złożył podziękowania i wyrazy uznania dla pełnej poświęcenia postawy.

V Sympozjum Polsko - Niemieckie w Kołobrzegu

W dniach 19 -24.08.2017 roku w Kołobrzegu odbędzie się V polsko - niemieckie sympozjum naukowe pn. "Lecznictwo uzdrowiskowe w obliczu zagrożeń środowiskowych dla zdrowia człowieka".

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2015
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia