nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Zachmurzenie

3°C

Kołobrzeg

Zachmurzenie

Wilgotność: 87%

Wiatr: 12.87 km/h

  • 12 Gru. 2018

    Rain And Snow 3°C 1°C

  • 13 Gru. 2018

    Zachmurzenie 2°C 0°C

A A A
Zostań wolontariuszem WOŚP

Spotkanie w sprawie organizacji w naszym mieście przyszłorocznego finału WOŚP, odbyło się w czwartek w Urzędzie Miasta. Omówiono głównie sprawę światełka do nieba i wstępnego harmonogramu imprez na 13 stycznia oraz sprawy organizacyjne sztabu.


Wiele dyskusji wywołało światełko do nieba, rozmawiano czy w ogóle organizować pokaz, a jeśli tak to w jakiej formie. Temat koncertu finałowego, przedstawiciele sztabu będą omawiać w piątek z prezydent Anną Mieczkowską.


Zapisy wolontariuszy wystartowały 23 listopada i potrwają do 12 grudnia. Rejestrować można się u Mileny Derlikiewicz w Urzędzie Miasta - pokój 101. Podobnie jak w latach ubiegłych fundacja WOŚP, przyznała naszemu sztabowi 200 identyfikatorów.


Na spotkaniu poznaliśmy również pierwsze szczegóły. W dniu finału w Kołobrzegu razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, zagrają: Basia Biela i Przyjaciele - ul. Mariacka, Kołobrzeski Klub Morsów – kąpiel w Bałtyku ok. godz. 12:00, Klub Voyager, Stowarzyszenie Miłośników Dawnej Motoryzacji – plac przy Latarni Morskiej, Muzeum Oręża Polskiego, GRH Kołobrzeg, Voyager czy Tryton. Niestety nie udało się poznać jak finał, będzie wyglądał od strony artystycznej.


Na spotkaniu zabrakło przedstawicieli RCK. Więcej szczegółów będziemy poznawać z dnia na dzień, będą one omawiane także na kolejnych spotkaniach... e-kg.pl

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia