nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Słoneczny

12°C

Kołobrzeg

Słoneczny

Wilgotność: 75%

Wiatr: 19 km/h

  • 01 Cze. 2020

    Słoneczny 17°C 10°C

  • 02 Cze. 2020

    Możliwe opady deszczu 16°C 10°C

A A A
Komunikat - wyłączenia przystanków

Informujemy, że od jutra (środa) z uwagi na przebudowę skrzyżowania ul. Al. Św. Jana Pawła II, ul. Sybiraków oraz Waryńskiego, wyłączone do odwołania zostają przystanki przy ul. Al. Św. Jana Pawła II - policja. Przystanki przy ul. Armii Krajowej - poczta, zostają przeniesione na ul. Dworcową, na przeciw hotelu Skanpol.

Znakowanie rowerów i przedmiotów wartościowych

Od 21 maja 2020 roku Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu zaprasza wszystkich chętnych do znakowania przedmiotów wartościowych a w szczególności rowerów. Znakowanie polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem oznaczenia składającego się z liter i cyfr.

Rekrutacja uzupełniająca dzieci na rok szkolny 2020/2021

10.04.2020 r. rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca dzieci na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Kołobrzeg.

Wielkanoc dla samotnych

Z informacji ogólnych, 10 kwietnia w Wielki Piątek dostarczymy 160 paczek najuboższym i samotnym mieszkańcom Kołobrzegu. Paczki dostarczą Wolontariusze Fundacji Wolne Miejsce ze specjalnymi identyfikatorami miejskimi z hologramem. W paczce znajdzie się jajko wielkanocne, biała kiełbasa, pasztet wielkanocny, mięso pieczone, szynka konserwowa, sałatka jarzynowa, ser żółty, ćwikła.

Zatrzymano złodziei

W dniu 20.03.2020 r. około godziny 13.20 do biura Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie od osoby, która zgubiła portfel z dokumentami w okolicy Ratusza Miejskiego. W jednym ze sklepów dokonano już nieautoryzowanych zakupów wykorzystując zgubioną kartą płatniczą.

Śniadanie Wielkanocne odwołane

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i mając na względzie bezpieczeństwo mieszkańców Kołobrzegu informuję o rezygnacji z tradycyjnej formy Wielkanocy dla Samotnych w Kołobrzegu.

Targi GASTRO - HOTEL

Szukasz inspiracji? Zapraszamy na pokazy mistrzów sztuki kulinarnej! TARGI GASTRO - HOTEL Kołobrzeg 11 - 13 marca 2020 - Hala Milenium. Grzegorz Gniech MISTRZ ŚWIATA I MISTRZ POLSKI pokazy carvingu czyli sztuki rzeźbienia w owocach i warzywach.

STRES - jak sobie z nim poradzić?

SPOTKANIE ZOSTAŁO ODWOŁANE! O NOWYM TERMINIE POINFORMUJEMY! Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Zdrowia - tym razem o walce ze stresem. Otóż codziennie musimy stawić czoła dziesiątkom wyzwań, niepokojów i problemów. Sytuacje losowe w tym śmierć potrafią złamać najsilniejszych.

III Powiatowy Turniej Bezpieczny Uczeń

W środę 5 marca w naszej szkole odbył się III Powiatowy Turniej "Bezpieczny Uczeń". W rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z miasta oraz powiatu kołobrzeskiego, razem 12 drużyn.

Obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych odbędą się w Kołobrzegu w niedzielę 1 marca 2020 r. O godz. 17:00 Msza Św. W Kościele pw. Św. Marcina przy ul. Portowej 20 w Kołobrzegu. Około 17:40 - przemarsz pod Pomnik komandora Stanisława Mieszkowskiego. 18:00 - Apel Poległych i złożenie kwiatów.

Błonnik - nasz największy przyjaciel

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Zdrowia zatytułowane: "Największy skandal zbożowy, a rola błonnika w diecie". Wykład poprowadzi Pani Beata Śleszyńska, która już kilkakrotnie gościła w kołobrzeskim Klubie. Ostatnio z wykładem dotyczącym chorób tarczycy.

71589
Zdjęć w Galeriach
4982
Artykułów
3658
Wydarzeń
5.1KK
Unikalnych wywołań

Nadchodzące wydarzenia sportowe

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Kino WYBRZEŻE oraz Kino RCK i DKF są zamknięte
Previous Next Play Pause
1

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia