A A A
Zakaz dla skuterów wodnych

Z uwagi na bezpieczeństwo osób przebywających w wodzie, zarówno na kąpielisku strzeżonym, jak i niestrzeżonym wzdłuż plaży wschodniej, po zapoznaniu się z opinią ratowników WOPR, nadal nie wyrażam zgody na lądowanie skuterów wodnych na plaży na odcinku od falochronu wschodniego do końca budowli hydrotechnicznej (progów podwodnych) czyli do wysokości kompleksu ARKA.

Wyznaczone tory podejścia do plaży mogą użytkować tylko ratownicy oraz osoby lub organizacje, które uzgodniły powyższe z Kapitanem Portu Kołobrzeg zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zakaz obowiązuje w okresie od 15 czerwca do 15 września. Poza tym okresem możliwe jest lądowanie na plaży wschodniej pomiędzy falochronem wschodnim i molem lub na wschód od kompleksu ARKA przy zachowaniu minimalnej prędkości sterownej.

Lądowanie skuterów na plaży zachodniej możliwe jest poza obszarem oznakowanych kąpielisk oraz miejscami kąpieli osób przy zachowaniu minimalnej prędkości oraz poza obszarem wojskowym znajdującym się pomiędzy falochronem zachodnim i oznakowanym usypiskiem kamiennym na plaży.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia