A A A
Dotacje na podniesienie kwalifikacji przedsiębiorców i pracowników

W dniu 21 września 2017 roku o godz. 11.00 w małej sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Kołobrzegu przy ul. Ratuszowej 13 odbędzie się spotkanie informujące przedsiębiorców o możliwości uzyskania dofinansowania w ramach projektu "Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., w tym także doradcy przedsiębiorcy. Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę w województwie zachodniopomorskim oraz ich pracowników. Wsparcie udzielane jest w formie refundacji od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej (m. in. szkolenia, kwalifikacyjne kursy zawodowe, doradztwo, studia podyplomowe).

Szczegółowe informacje można uzyskać TUTAJ.


Osoby zainteresowane spotkaniem z doradcami proszone są o dokonanie zgłoszenia telefonicznego bądź mailowego: Małgorzata Pietruszczyńska, tel. 943551525, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Serdecznie zapraszamy!

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia