Drukuj

Wieczór autorski Małgorzaty Lewińskiej

Wydarzenie

Wieczór autorski Małgorzaty Lewińskiej
Tytuł:
Wieczór autorski Małgorzaty Lewińskiej
Kiedy:
Pn, 11. luty 2019, 18:00
Gdzie:
Miejska Biblioteka Publiczna - Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Kategorie:
Spotkania , Biblioteka
Odsłony
3399

Opis

Rozmowa z aktorką o rolach, spektaklach, ulubionych książkach, pasji nagrywania audiobooków oraz recital piosenek o miłości. Spotkanie poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski. Spotkanie odbędzie się 11. lutego 2019 r. (poniedziałek) o godz. 18:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. J. Frankowskiego 3.


Małgorzata Lewińska - aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Absolwentka warszawskiej PWST, którą ukończyła w 1996 roku. Dwukrotnie nagrodzona na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1997 i 1998 roku. Na deskach teatralnych zadebiutowała w Teatrze Komedia w Warszawie w spektaklu "Cyrano". W roku 1998 grała we wrocławskim Teatrze nr 12. Ogromną popularność przyniosła Jej rola Patrycji Cwał - Wiśniewskiej w serialu telewizyjnym "Lokatorzy" oraz jego spin-offie "Sąsiedzi". Zagrała w wielu filmach min: "Dzieci i ryby", "Przedwiośnie", "Wiedźmy". Aktorka wzięła udział w pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają" emitowanym w telewizji "Polsat". Jest Honorowym Ambasadorem Dzieci Chorych na Nowotwory Mózgu. Współpracowała także z programem „Szymon Majewski Show”.

Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne bilety wstępu dostępne w Bibliotece od 1. lutego, w godz. otwarcia czytelni prasy ul. Frankowskiego 3 (parter).Miejsce

Lokalizacja:
Miejska Biblioteka Publiczna - Strona WWW
Ulica:
ul. Jana Frankowskiego 3
Kod pocztowy:
78-100
Miejscowość:
Kołobrzeg
Województwo:
Zachodniopomorskie
Kraj:
Poland