Drukuj

Turniej Badmintona Amatorów "Pomaganie jest dziecinnie proste"

Wydarzenie

Turniej Badmintona Amatorów
Tytuł:
Turniej Badmintona Amatorów "Pomaganie jest dziecinnie proste"
Kiedy:
N, 13. styczeń 2019, 08:00
Gdzie:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Kategoria:
Sport
Odsłony
3443

Opis

Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.


Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.


Turniej Badmintona Amatorów POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE
Kołobrzeg 13 stycznia 2018 r.ORGANIZATOR:


TERMIN I MIEJSCE TURNIEJU:13 stycznia 2018


Celem organizacji turnieju jest zbiórka pieniędzy na cele 27 Finału WOŚP. Cały dochód z wpisowego oraz ze sprzedaży losów w całości przekazany zostanie 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Ramy turnieju - 13.01 (niedziela) 2018 r.


Korty udostępnione będą od godz. 8:00


Termin zgłoszeń mija w dniu:11.01.2018 (piątek) o godz. 22:00. Zgłoszenia można nadsyłać wcześnie e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms na numer 608331363W zgłoszeniu należy wskazać grę lub gry, w których chce wystąpić zawodnik oraz partnera, z którym zamierza wystąpić, jeśli zgłasza się do gier podwójnych.


UWAGA! Poszczególne kategorie będą rozpoczynały się systematycznie w ciągu trwania turnieju.


KATEGORIE:

gra pojedyncza kobiet, mężczyzn


gra podwójna kobiet, mężczyzn


gra podwójna mieszana


W zawodach mogą grać jedynie zawodnicy, którzy od dnia 1.09.2013 roku nie byli klasyfikowani w rankingu Polskiego Związku Badmintona i nie widnieją w dniu turnieju w ewidencji zawodników Polskiego Związku Badmintona. Nie dotyczy kategorii OPEN. Zawodnik/czka starszy/a może grać w kategorii młodszej. Zawodnik/czka może grać maksimum w trzech rodzajach gier.


VI - kategoria "radosny amator"


Kategoria "radosny amator" przeznaczona dla osób początkująco - rekreacyjnych. W tej kategorii mogą grać jedynie zawodnicy, którzy rozpoczęli przygodę z badmintonem po 1.09.2017 roku i nie wygrali turnieju badmintona w jakiejkolwiek kategorii.


System rozgrywek:


Lotki syntetyczne zapewnia organizator. Istnieje możliwość grania własnymi lotkami piórowymi. W przypadku zgłoszenia chęci grania lotką piórową, zawodnik zgłaszający zobowiązany jest do zapewnienia odpowiedniej ilości lotek do rozegrania pojedynku.


Organizator zapewnia ciepły napój (kawa, herbata), ciasto, ciepły posiłek, wodę mineralna do wyczerpania zasobów.


Nagrody: za miejsca 1-3 medale i dyplomy.


Opłata startowa:


Opłatę startową należy dokonać u organizatora w trakcie turnieju.


Postanowienia końcowe:


Miejsce

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Lokalizacja:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Strona WWW
Ulica:
ul. Łopuskiego 38
Kod pocztowy:
78-100
Miejscowość:
Kołobrzeg
Województwo:
Zachodniopomorskie
Kraj:
Poland